Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Aşkınıza Dalgalar ve Lezzetli Yemekler Eşlik Ediyor: …

06 Şubat 2014 | Gösterim: 1 | Kategori: Güncel

Ayrıca ‘Dünyanın Deniz Kıyısındaki En İyi Oteli’ ödülünü kazanan Sumahan on the Water Hotel’de iki gece konaklama ve Sevgililer Günü menüsü alan herkese, yüzde 10 konaklama indirimi ve 15’er dakikalık masaj armağan ediliyor.

Unutulmaz Gecenin Unutulmaz Lezzetleri

Executive Şef Gökay Çakıroğlu ve ekibinin 14 Şubat‘ın romantizmine uygun olarak hazırladığı yemeklerle sevgilinize çok özel bir gece yaşatabilirsiniz. Bu aşk dolu geceye “Dana Eti Tartar” ve bezelye, pancar, püresi, kuşkonmaz ile servis edilen “Deniz Tarağı” gibi birbirinden lezzetli tapaslarla başlarken “Çilek Sorbe” ile ana yemeğe geçiş yapabilirsiniz.

Ana yemek olarak; ılık humus, sebze, türüf sos ile “Fırınlanmış Dana Eti” veya sote, balkabağı püre, kırmızı püresi ile “Dil Balığı” olmak üzere iki ana yemek alternatifi sunuluyor. Sevgililer Günü için Gökay Şef’in özel tarifi olan çikolata ve çilek esanslı melek saç ile servis edilen “Tutku Çikolatalı Peri Kek” ile lezzet şöleni sona eriyor. Sınırsız çay, ikramı olan bu özel mönü kişi başı 210 TL + yüzde 10 servis ücreti ile sunuluyor.

Sevgililer Günü’nde doyasıya eğlenip, araba kullanmak istemezseniz TAPASUMA’nın kendine ait teknesi sizi boğazın karşı yakasına güvenle taşıyacak..
Yorum Yapın

*Reklam