Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Artistlik Yapıp, Bu Filme Tek Başınıza Gitmeyin!

17 Mayıs 2018 | Gösterim: 13 | Kategori: Güncel

Filmin afiş ve fragmanı tüyleri diken diken ederken; sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlar da filme olan ilgi ve merakı gittikçe artıyor. Filmden kareler “Artistlik yapıp tek başınıza gelmeyin”, “Şimdi sen sevgilinle filmi izleyeceksin, sonra da artistlik yapıp korkmadım diyeceksin. Biz de yiyeceğiz, öyle mi?”,”Arkadaşlarınızın cesaretini bu filmde test edin.” şeklinde ilginç mesajlarla paylaşılıyor.

Başrollerini Selim Aygün ve Gamze Kırlı’nın paylaştığı filmde aşk yaşayan bir çifte yapılan büyü ve yaşadıkları musallat konu ediliyor. Büyücü, kâfir cinleri kullanarak Allah’ın bütün yasaklarını hiçe sayar, ısrarla bu eylemine devam eder ve küfre girecek her şeyi yapar. Ama bir gün kâfir cinleri yanlış kişiye yönlendirir.

Hasan Gökalp kimdir?

1984 doğumlu olan Hasan Gökalp 2000’li yıllardan itibaren profesyonel anlamda senaryo yazmaya başladı. 2012 yılında İgamedya Yayıncılık Ltd. Şti. kurup sanat dünyasının perde arkasında çeşitli faaliyetlerini sürdürdü. Gökalp, hikâyelerinden birisi olan “Lanetli Anahtar: Cinlerin Gazabı”nın yönetmenliğini ve senaryosunu üstlendi. Aynı zamanda oyuncu olarak da yer aldığı film 12 Ağustos 2016’da vizyona girdi ve Ağustos ayının en iyi gişe yapan Türk filmi olmayı başardı.
Yorum Yapın

*Reklam