Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

AK Parti İzmir de 10 Kasım Klibi Hazırladı

09 Kasım 2018 | Gösterim: 15 | Kategori: Güncel

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için özel bir film hazırlayarak milyonlarca kişiye ulaşan İzmir İl Başkanlığı, Gazi Mustafa Kemal ’ün 80’inci ölüm yıl dönümü olan için de klip hazırladı. Görüntü ‘Atatürk hepimizin’ etiketi ile partinin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

Filmin çekimleri İzmir’in Alsancak, Konak, Bayraklı, Kadifekale ve Asansör bölgelerinde gerçekleştirildi. Filmde 15 Temmuz hain darbe girişimine de dikkat çekilirken, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’ndeki ‘Dahili ve harici bedhahların olacaktır’ sözüne atıfta bulunuldu. Ayrıca simülasyon ile İzmir’deki yüksek katlı binalar Atatürk resmi ve Türk bayrağı ile kaplanırken, Atatürk’ün silüeti de denize yansıtıldı. Filmde, AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül’ün Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın Karşıyaka’daki kabrine giderek dua ettiği ve mezara çiçek bıraktığı da görüldü.


‘ATATÜRK DE CUMHURİYET DE BİZİM’

Atatürk’ü saygı ve minnetle andıklarını söyleyen İl Başkanı Şengül, 10 Kasım için akıllarda kalacak ve herkesi etkileyecek bir film hazırladıklarını söyledi. Filmi yayınlamadan önce teşkilat ile paylaştıklarını ve onların görüşlerini de aldıklarını vurgulayan Şengül, Atatürk ve Cumhuriyet, Türk milletinin ortak değeridir. Bu değerlerimizin sonuna kadar arkasında durduk ve durmaya da devam edeceğiz. Atatürk’ün işaret ettiği gibi muasır medeniyet seviyesine doğru hızla ilerleyerek, güçlü bir Türkiye hedefine hep birlikte ulaşacağız. Farklı siyasi görüşe, yaşam tarzına sahip olabiliriz. Başka partilere de oy verebiliriz ama hepimizin ortak kaygısı, Türkiye’nin geleceği olmalıdır. Bizim başka bir ülkemiz, başka bir vatanımız yok. Atatürk de Cumhuriyet de bizim. Atatürk ayrıştırıcı değil, hepimizi birleştiren ortak bir değerimizdir dedi.
Yorum Yapın

*Reklam