Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Abdullah Kiğılı: Oyuncu Almayı Düşünmüyoruz

02 Ocak 2014 | Gösterim: 3 | Kategori: Spor

Abdullah Kiğılı, devre arasında transfer yapmayacaklarını söyledi. Yeni yılda Yargıtay‘dan olumlu haber beklediğini ifade eden Fenerbahçe Başkanvekili Kiğılı, stadın isim hakkının pazarlanmasının birkaç ay içinde sonuçlanacağını belirtti.

“BÜYÜK BİR AİLE OLDUK”

Lige verilen araya ezeli rakipleri Galatasaray‘ın 8 puan önünde lider olarak giren sarı lacivertlilerde Başkanvekili Abdullah Kiğılı, Sporx.com’a transferden gelecek planlarına ve kulübün finansal durumuna dair açıklamalarda bulundu. Camiadaki aile kavramına dikkat çeken Kiğılı, “Biz sadece lider olmadık, büyük bir aile olduk. Bu süreçte çok ciddi sıkıntılarla boğuştuk. Sadece ben, yaşadıklarımla ilgili iki üç çiltlik kitap yazarım” diye konuştu.

ARADA TRANSFER YOK

Devre arasında transfer yapmayacaklarını belirten Abdullah Kiğılı “Oyuncu almayı düşünmüyoruz ama satmayı düşündüklerimiz var. Tabii takımın patronu ne der bilemeyiz” dedi.

“YARGITAY’DAN GÜZEL HABERLER BEKLİYORUZ”

2014 yılından beklentileriyle ilgili soruya “’dan güzel bir haber ve futbol takımımızdan şampiyonluk” cevabını veren Kiğılı, “Biz şampiyonluğa inandık ve inşallah mutlu sona ulaşacağız. Yine başımız derde girer diye dava konusunda çok iddialı konuşamıyorum korkuyorum” açıklamasında bulundu.

STAT KONUSU

Şükrü Saracoğlu Stadı’nı almak istediklerini söyleyen Başkanvekili Abdullah Kiğılı, stadın isim hakkıyla ilgili ise “Yabancılardan başvurular var. Birkaç ay zarfında sonuçlanır” şeklinde konuştu. Kiğılı, Fenerbahçe‘nin Avrupa Kupaları’na gitmemesine rağmen ekonomik anlamda en iyi durumdaki kulüplerden biri olduğunu da söyledi.
Yorum Yapın

*Reklam