Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

5 Gün Sonra Vefat Etti

01 Haziran 2015 | Gösterim: 7 | Kategori: Malatya Haberleri

5 Gün Sonra Vefat Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın da 5 gün önce hastanede ziyaret ettiği AKP’li yöneticinin 98 yaşındaki annesi Ayşe Çığrık, vefat etti.

AKP İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Çığrık’ın, fanatik bir Tayyip Erdoğan hayranı olan annesi Ayşe Çığrık’ı, geçtiğimiz Perşembe günü Malatya’ya gelen Bilal Erdoğan da, nedeniyle tedavi görmekte olduğu Gözde Akademi Hastanesi’nde ziyaret etmişti. Ayşe Çığrık, bu ziyaret sırasında “Tayyip’in yeri ayrı, onu hiç unutmuyorum ve dua ediyorum. Çilesi ağır, Allah yardımcısı olsun. Allah Tayyip’ime sağlık versin” demiş, Bilal Erdoğan’a, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a selamlarını söylemesini istemişti.

Ayşe Çığrık’ın sürdürülen tedaviye rağmen kurtarılamayarak vefat ettiği bildirildi. Cenaze, Pazartesi günü akşam saatlerinde Şehir Mezarlığı Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Şehir Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze törenine, merhumenin ailesi ve yakınları, AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Hakan Kahtalı, AKP’li il ve ilçe yöneticileri ile vatandaşlar katıldılar.

FOTOĞRAF: Geçtiğimiz hafta Perşembe günü, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ile Öznur Çalık, ile AKP’li yöneticiler Ayşe Çığrık’ı hastanede ziyaret etmişlerdi.Yorum Yapın

*Reklam